Kompānijas produkcija. Kompozīta terases dēļi

Par uzņēmumu

Mēs piedāvājam visaugstākās kvalitātes terases dēļus un pakāpienus. Kopā ar iekārtām tika iegādāta arī vismūsdienīgākā tehnoloģija. Pieredzējuši speciālisti no Vācijas, Ukrainas un Latvijas palaida, konsultēja un adaptēja ražošanu esošām izejvielām.

Kompānijas produkcija tiek ražota Latvijā no Eiropas izejvielām. Ražošanas tehnoloģija un terases dēļu EcoDeckProfile komponentes atbilst visaugstākajiem standartiem.

Kompozīta terases dēļi un pakāpienus. KatalogsAtšķirībā no citiem ražotājiem, mēs pārklājam dēli ar koksnes struktūru tad, kad tas vēl nav pilnībā atdzisis, tieši pie paša ekstrūdera, tādējādi uz terases dēļa veidojas dziļāka tekstūra. Šāda 3D apstrādes metode padara dēli estētiskāku, mazāk slidenu, bet pats galvenais – ilgmūžīgu un izturīgu pret apkārtējās vides iedarbību (tekstūras uzklāšanas brīdī neveidojas mikroplaisas).

Īpašu uzmanību kompānija pievērš ekoloģiskajam aspektam un patēriņa samazināšanai, asociējot savu produkciju ar ekoloģisko noturību saudzīgai attieksmei pret apkārtējo vidi.

Kompānija EcoDeckProfile piedāvā dažādus koksnes polimēra kompozīta (WPC) terases dēļus, ar dziļo 3D reljefspiedumu, žogu dēļus “OLD WOOD” stilā un pakāpienus ar “Antislip” lentu.

Kvalitāte ir mūsu prioritāte. Mēs nepiedalāmies sacensībās, kuru lozungs ir “Kurš izveidos vislētāko terasi”. Mēs ražojam nelielu apjomu, bet ļoti kvalitatīvus kompozīta dēļus, kuru dizainu pateica priekšā pati daba.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+ 371 26323290, +371 28882939

www.ecodeckprofile.lv

FOLLOW US

Koka polimēra kompozītmateriālu izstrādājumu ražotnes izveide
Rīgas rajona Lauku attīstības biedrība

footer10