Galerija

Koksne - polimēru kompozīts (WPC), no tā izgatavotie izstrādājumi - lieliska alternatīva dabīgajam kokam. Atšķirībā no dabīgā koka, WPC produkti, kompozīta terases dēļi ir izturīgāki un labāk panesami apkārtējā vidē. Tas ir saistīts ar faktu, ka sastāvā papildus koksnes miltiem ir polimēri un īpašas piedevas, kas rada izstrādājumu ugunsizturību un izturību.

Un, protams, viens no būtiskākajiem faktoriem, kas pēdējos gados radījis WPC produktu popularitāti Rīgā, Latvijā, kā arī visā Eiropā, ir gatavo kompozītmateriālu krāsu risinājumu daudzveidība un noturība.

Šajā lapā esam ievietojuši pāris galerijas, kurās redzams gan kompozīta terases dēļu, pakāpienu, margu izgatavošanas process, gan gala rezultāts.

Kompozītmateriāla dēļi. Gatavo izstrādājumu galerija

Kompozīta Terases Dēļi

Kompozīta terases dēļi. Ražošanas galerija

Kompānija EcoDeckProfile piedāvā dažādus koksnes polimēra kompozīta (WPC) terases dēļus, ar dziļo 3D reljefspiedumu, žogu dēļus “OLD WOOD” stilā un pakāpienus ar “Antislip” lentu. Kvalitāte ir mūsu prioritāte.

Pirkt Rīgā. Koksnes-polimēru kompozītmateriālus varat iegādāties, sazinoties ar mums pa lapā norādīto tālruni vai tieši mūsu birojā pēc adreses: Rīga, Lāčplēša iela 52

Video no mūsu partneriem

ЕЩЁ О НАС

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+ 371 26323290, +371 28882939

www.ecodeckprofile.lv

FOLLOW US

Koka polimēra kompozītmateriālu izstrādājumu ražotnes izveide
Rīgas rajona Lauku attīstības biedrība

Kompozīta terases dēļi