Kompozīta terases dēļi

Kompozīta terases dēļi Premium

Stiprinājumi

Pie sijām terases dēļi stiprinās ar klipšiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompozīta terases dēļi tiek izgatavoti, izmantojot ļoti smalkas augstākās kvalitātes bērza miltu frakcijas, augstas kvalitātes polietilēnu, minerālās pildvielas, neorganiskās krāsvielas un citas nepieciešamās sastāvdaļas no uzticamiem Eiropas piegādātājiem. Ražošanas procesā tiek stingri ievērotas sastāvdaļu proporcijas un tehnoloģija.

Kvalitātes kontrole tiek veikta visos ražošanas posmos. Turklāt vismūsdienīgāko iekārtu izmantošana ļauj sasniegt dēļa visaugstāko kvalitāti, patērējot saprātīgu enerģijas daudzumu.

Mūsu produkcijas mehāniskās īpašības apliecina Polimēru mehānikas institūta (The Institute of Polymer Mechanics (IPM) of the University of Latvia) izmēģinājumi. Terases dēļa EcoDecrProfile spēja pretoties laikapstākļu iedarbībai tika pārbaudīta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) klimatiskajā novecošanas kamerā.

Testi un izmēģinājumi sniedz pārliecību par to, ka Koksnes polimēra dēļi EcoDecrProfile Jums nokalpos 4 reizes ilgāk nekā parastie koka dēļi.

Kompozīta dēļu EcoDecrProfile atšķirīgās iezīmes!

Terases materiālu izturīgums un ilgmūžīgums tiek panākts ar terases dēļu un pakāpienu masīvajām sienām un starpsienām, ar augsta blīvuma materiālu un optimālu UF stabilizatoru, minerālo pildvielu un antioksidantu saturu. Terasēm no EcoDecrProfile dēļiem ir raupja, neslidena virsma ar dabīga koka struktūra. Koka polimēra kompozīta materiāli ir ekoloģiski, pat saulē uzsilstot, tie neizdala kaitīgās vielas, un pēc lietošanas termiņa beigām tos var pārstrādāt.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+ 371 26323290, +371 28882939

www.ecodeckprofile.lv

FOLLOW US

Koka polimēra kompozītmateriālu izstrādājumu ražotnes izveide
Rīgas rajona Lauku attīstības biedrība

footer10