• Produkti
 • Puķu kastes no koksnes polimēra kompozītmateriala
 • 1-1

  1-1

 • 1-2

  1-2

 • 2-1

  2-1

 • 2-2

  2-2

 • 3-1

  3-1

 • 3-2

  3-2

 • 4

  4


Puķu kastes no koksnes polimēra kompozītmateriala

Puķu kastes no koksnes polimēra kompozītmateriala

Kompozītmateriāla dēļu izmantošana puķu kastu un puķu podu ražošanai kļūst arvien populārāka.  Parasti ar šādām konstrukcijām norobežo terases un balkonus, bet labi tās izskatīsies arī kā atsevišķi dārza dizaina elementi. Restorānu un kafejnīcu īpašnieki ar tām rotā un norobežo vasaras terases. Kompaktas, izturīgas, viegli saliekamas, pievilcīgas un ne dārgas puķu dobes vai kastes, pareizi izvēloties augus, var kļūt par brīnišķīgu ārtelpas akcentu, sadalīt telpu vai paslēpt to ko klientiem nevajadzētu redzēt.

Kompozītmateriāla dēļu izvēle puķu podu ražošanai ir diezgan saprotama.  Šis materiāls ir izturīgs (līdz pat 25 gadiem), tam nav nepieciešama krāsošana, impregnēšana vai nopietna aprūpe. Nepieciešamības gadījumā tas ļoti viegli notīrams. Tas ir vizuali pievilcīgs, temperatūras ietekmē praktiski nedeformējas, neizbalē saulē, nav pakļauts puvei un kukaiņu bojājumiem. WPC ir videi draudzīgs materiāls, kurš, pat stipri sakarsis, neizdala kaitīgas vielas.

EcoDeckProfile, WPC materiālu ražotājs, piedāvā mūsdienīgus, ērtus un ilgmūzīgus risinājumus jūsu dārzam, terasei vai kafējnīcai.

Puķu kastēm ir lakonisks un moderns dizains. Jūs varat izvēlēties gan tradicionālo puķu kastes taisnstūra versiju, gan puķu podu - sešstūri.  Dažāda augstuma sešstūrainas puķu kastes grupējot kā šūnas, tās izskatās ļoti interesanti un brīnišķīgi rotā nelielu dārzu, balkonu vai restorāna terasi. Puķu podi ir pieejamas 2 pamata versijās: augstums h-630 un h-480 mm un diametrs Ø770 un Ø670 mm (iekšējo puķu podu izmēri attiecīgi Ø520 un Ø430 mm). Taisnstūrveida puķu kastes ārējais izmērs ir 970x530 mm un standarta augstumi h-630 un h-480.  Mūsu produktu īpatnība ir dekoratīvā stūru savienojuma līste, kura pastiprina puķu podu konstrukciju. Līstes piešķir puķu podiem pievilcīgu, akurātu izskatu, padara dēļu savienojuma vietas glītākas un kalpo kā dekoratīvs elements.  Ir iespējams izgatavot puķu kastes atbilstoši klienta vēlmēm. 

Pateicoties savām īpašībām, puķu kastes, kuras izgatavotas no WPC, ir lielisks risinājums ne tikai privātmājas dārzam, bet arī pašvaldībām un uzņēmumiem, kas profesionāli nodarbojas ar ainavu veidošanu. Kompozītmateriala puķu kastes, pateicoties to ilgajam kalpošanas laikam, var ievērojami samazināt to uzturēšanas un atjaunošanas izmaksas.

Konstrukcijas pamatā ir 2 mm cinkota tērauda nesošie elementi. Sienām tiek izmantots dobs kompozītmateriālu terases dēlis, kas lieliski izskatās, ir izturīgs pret mitrumu un ir daudz izturīgāks nekā koks, jo nav pakļauts puvei un lieliski aizsargā auga saknes no pārkaršanas. Puķu podu dizains nodrošina vieglu piekļuvi augiem to nomaiņai vai apkopšanai. Sešstūra puķu podi ir paredzēti lietošanai ar apaļiem plastmasas iekšējiem podiem. Podi tiek uzstādīti uz speciāla metāla statīva vai iekārti puķu poda iekšpusē uz ķēdes, bet pieredzējuši ziedu audzētāji kā paliktņus izmanto parastos sarkanos ķieģeļus. Tie labāk uztur mitrumu pie saknēm un izlīdzina temperatūras svārstības.

WPC materiala puķu kastes, ir lieliski piemērotas gan viengadīgiem augiem, gan sala izturīgiem daudzgadīgajiem augiem. Kompozītmateriālu puķu podos lieliski jutīsies ne tikai petūnijas, nelielas hortenzijas, kadiķi, pampas zāles un skujkoki, bet arī daudzi citi augi.

 Plašs krāsu un virsmas tekstūru klāsts.

Uzņēmums EcoDeckProfile puķu podu ražošanā izmanto augstas kvalitātes, pašu ražotos kompozītmateriālu dēļus. Jūs varat pasūtīt puķu podus gan no materiala, kurš imitē koka tekstūru, gan izvēlēties virsmu "Samts" vai "Velvet", vai to kombināciju.

Pasūtot pie mums terases dēļus, jūs varat izvēlēties puķu podu krāsu terases, vai tai pieskaņotā tonī.

 Augu izvēle

Izvēloties augus, jāpievērš uzmanība puķu poda lielumam.  Izvēles ierobežojumi ir saistīti tikai ar augu sakņu sistēmas vajadzībām. Augi ar lielu sakņu sistēmu nejutīsies ērti. Nelieli kadiķi un citi skujkoki ar nelielu sakņu sistēmu, petūnijas, begonijas, viola, virši, zemas liellapu vai skarainās hortenzijas, lavanda, zilā auzene, dekoratīvās sarkanās jāņogas, ēnainām vietām - vidēja lieluma efejas, hostas, primrose, bergēnijas, daylilies ir ideālas stādīšanai mūsu puķu kastēs.

Augu kopšana

Rūpes par augiem WPC puķu kastē ne ar ko neatšķiras no augu kopšanas jebkurā citā puķu kastē. Ņemot vērā puķu podu ierobežoto tilpumu, lielāka uzmanība protams jāpievērš laistīšanai un mēslošanai. Mulčas izmantošana vienkāršos nepieciešamā sakņu mitruma līmeņa uzturēšanu un novērsīs nepieciešamību pēc ravēšanas. Vēlams podos izmantot drenāžas slāni un mitruma aiztures līdzekļus.

EcoDeckProfil puķu podu priekšrocības

          Izturīgas podu rāmis, kurš izgatavots no cinkota metāla, nodrošina konstrukcijas izturību un formas stabilitāti. Rāmis daudzus gadus ir aizsargāts pret koroziju.

 • Ilgmūžīgs, izturīgs materiāls, kurš nav pakļauts puvei (līdz 25 gadiem). Slikti degošs, nepiesaista kukaiņus, daudzus gadus saglabā nemainīgi pievilcīgu izskatu.
 • Puķu audzētāji novērtēs ērto augu kopšanu un piekļuvi augsnes/podu nomaiņai.
 • Izmantotie materiāli ir videi draudzīgi, nesatur formaldehīdu, hloru, svinu.
 • Ventilējamā struktūra aizsargā augu saknes no pārkaršanas saulē un izžūšanas.
 • Pietiekami lielais puķu poda svars padara to ļoti noturīgu stiprā vējā.
 • Puķu podi tiek komplektēti ar atbilstoša izmēra konteineriem.
 • Pieejami visās EcoDeckProfile ražoto produktu līnijas materiālu krāsās un tekstūrās.

Kompozītmateriāla puķu podi daudzus gadus priecēs Jūs un rotās Jūsu dārzu.

Preču aktuālās cenas, vairumtirdzniecības cenas un cenas būvfirmām var uzzināt zvanot: +37126323290 +37128882939

PASŪTĪT

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+ 371 26323290, +371 28882939

www.ecodeckprofile.lv

FOLLOW US

Koka polimēra kompozītmateriālu izstrādājumu ražotnes izveide
Rīgas rajona Lauku attīstības biedrība

Kompozīta terases dēļi