Par uzņēmumu

Kompānija EcoDeckProfile specializējas koka polimēru kompozīta (WPC) celtniecības materiālu ražošanā un tā strādā ar vismūsdienīgākajām (2022. gada) pilna cikla iekārtām: no maisījuma sagatavošanas un KPK (WPC) granulu ražošanas līdz pat gatava ekstra kvalitātes dēļa izlaišanai. Mūsu galvenais uzdevums ir augstas kvalitātes un ilgmūžīga produkta ražošana. Materiāla EcoDeckProfile kvalitātes kontrole notiek katrā ražošanas posmā: sākot no izejvielu iegādes un beidzot ar produkcijas nokraušanas brīdi pasūtītājam.

Continue reading

Kompozīta dēļa kvalitāti

Kompānija EcoDeckProfile specializējas koka polimēru kompozīta (WPC) celtniecības materiālu ražošanā un tā strādā ar vismūsdienīgākajām (2022. gada) pilna cikla iekārtām: no maisījuma sagatavošanas un KPK (WPC) granulu ražošanas līdz pat gatava ekstra kvalitātes dēļa izlaišanai. Terase – tāda pati kā koka, bet tikai labāka… Visi ir dzirdējuši, ka koka polimēra dēļa (WPC) terase ir ilgmūžīgāka par dabīgas koksnes dēļiem. Tā tas arī ir..., bet tikai tanī gadījumā, ja terase tikusi pareizi salikta, un terases dēļu ražošanā bija izmantoti kvalitatīvi materiāli un stingri ievērota tehnoloģija....

Continue reading

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+ 371 26323290, +371 28882939

www.ecodeckprofile.lv

FOLLOW US

Koka polimēra kompozītmateriālu izstrādājumu ražotnes izveide
Rīgas rajona Lauku attīstības biedrība

footer10