Kompānijas produkcija. Kompozīta terases dēļi

Kompozīta dēļa kvalitāti

Kompozīta dēļi EcodeckprofileKompānija EcoDeckProfile specializējas koka polimēru kompozīta (WPC) celtniecības materiālu ražošanā un tā strādā ar vismūsdienīgākajām (2022. gada) pilna cikla iekārtām: no maisījuma sagatavošanas un KPK (WPC) granulu ražošanas līdz pat gatava ekstra kvalitātes dēļa izlaišanai.

Terase – tāda pati kā koka, bet tikai labāka…

Visi ir dzirdējuši, ka koka polimēra dēļa (WPC) terase ir ilgmūžīgāka par dabīgas koksnes dēļiem. Tā tas arī ir..., bet tikai tanī gadījumā, ja terase tikusi pareizi salikta, un terases dēļu ražošanā bija izmantoti kvalitatīvi materiāli un stingri ievērota tehnoloģija. Montāžas kvalitātes jautājumu atstāsim montāžas speciālistu ziņā...

Apskatīsim paša kompozīta dēļa kvalitāti. KPS (WPC) izstrādājumu ilgmūžīguma un izturības galvenais kritērijs ir šķēluma izmērs, izejmateriālu kvalitāte un tehnoloģijas stingra ievērošana.

KVALITĀTI. Kompozīta terases dēļi.

Nav iespējams izveidot labu terases dēli vai pakāpienu no vidējas kvalitātes materiāliem vai arī neievērojot sastāvdaļu proporcijas.

Kompānija EcoDeckProfile kompozīta dēļu ražošanā izmanto ļoti smalkas frakcijas ekstra klases bērza miltus, kvalitatīvu polietilēnu, minerālās pildvielas, neorganiskās krāsvielas un citas nepieciešamās sastāvdaļas no pārbaudītiem Eiropas piegādātājiem. Ražošanas procesā tiek stingri ievērotas sastāvdaļu proporcijas un tehnoloģija.

Kvalitātes kontrole tiek veikta visos ražošanas posmos. Turklāt vismūsdienīgāko iekārtu izmantošana ļauj sasniegt dēļa visaugstāko kvalitāti, patērējot saprātīgu enerģijas daudzumu.

Kompozīta dēļu ražošanāMūsu produkcijas mehāniskās īpašības apliecina Polimēru mehānikas institūta (The Institute of Polymer Mechanics (IPM) of the University of Latvia) izmēģinājumi. Terases dēļa EcoDeckProfile spēja pretoties laikapstākļu iedarbībai tika pārbaudīta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) klimatiskajā novecošanas kamerā.

Testi un izmēģinājumi sniedz pārliecību par to, ka Koksnes polimēra dēļi EcoDeckProfile Jums nokalpos 4 reizes ilgāk nekā parastie koka dēļi.

Kompozīta dēļuEcoDeckProfile atšķirīgās iezīmes! Terases materiālu izturīgums un ilgmūžīgums tiek panākts ar terases dēļu un pakāpienu masīvajām sienām un starpsienām, ar augsta blīvuma materiālu un optimālu UF stabilizatoru, minerālo pildvielu un antioksidantu saturu. Terasēm no EcoDeckProfile dēļiem ir raupja, neslidena virsma ar dabīga koka struktūra. Koka polimēra kompozīta materiāli ir ekoloģiski, pat saulē uzsilstot, tie neizdala kaitīgās vielas, un pēc lietošanas termiņa beigām tos var pārstrādāt.

Jūs noteikti novērtēsiet mūsu EcoDeckProfile terases dēļu un pakāpienu lielisku ārējo izskatu un kvalitāti.

Kvalitāte ir mūsu prioritāte. Mēs nepiedalāmies sacensībās, kuru lozungs ir “Kurš izveidos vislētāko terasi”. Mēs ražojam nelielu apjomu, bet ļoti kvalitatīvus kompozīta dēļus, kuru dizainu pateica priekšā pati daba.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

+ 371 26323290, +371 28882939

www.ecodeckprofile.lv

FOLLOW US

Koka polimēra kompozītmateriālu izstrādājumu ražotnes izveide
Rīgas rajona Lauku attīstības biedrība

footer10